Jump to content

GameMaster

Yönetici
 • İçerik sayısı

  12
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1 Neutral

1 Takipçi

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. GameMaster

  DUYURU [GÜNCEL]

  Merhaba Arkadaşlar; Oyun içerisinde 3'den fazla hesap açılması yasaktır. Bunun nedeni oyun içerisinde "online cash" biriktirmek ya da "oyun paralarının" tek bir hesapta toplanmasını önlemektir. Bu kurala uymayan kullanıcılarımız ilk başta oyundan atılarak uyarılacaktır, eğer ikinci defa tekrar bu kuralı çiğnerlerse hesapları kalıcı olarak engellenecektir. İyi Oyunlar.
 2. GameMaster

  Fotoğraf Etkinliği

  Merhaba Değerli LastchaosTR Oyuncuları; Oyun içerisinde yalnız veya arkadaşlarınızla çektiğiniz bir fotoğrafı, bu konunun altında paylaşıp oyun içerisinde nickini fotoğrafın altında belirten arkadaşlar arasından seçilecek 3 kişiye cash verilecektir. -Hediye: 1. kişiye 2500 2. kişiye 2000 3. kişiye 1500 Etkinlik Başlama Tarihi: 12.02.2019 Etkinlik Bitiş Tarihi: 17.02.2019(20:00) En geç Pazartesi günü sonuçlar açıklanacaktır. -Çekiliş karakter isimleri arasından herhangi bir kura sitesi üzerinden yapılacaktır. Videosu youtube üzerinden bu konunun altında paylaşılacaktır. -Her kişi sadece bir karakteriyle katılabilir. 2. bir karakter veya başka bir hesap ile forum üzerinden fotoğraf paylaşan kişilere gerekli cezai işlem uygulanacaktır. Saygılarımla..
 3. Merhaba Arkadaşlar; İsmin farklı görünsün itemini alarak, oyun içerisindeki "sm0w" veya "GameMaster" isimli yetkililere vererek şekilli, farklı oyuncu isimlerine sahip olabilirsiniz. Örneğin; [TR]Reality! - [L][C][T][R][#][#]
 4. GameMaster

  Level Kasma Slotları

  Merhaba Değerli Arkadaşlar; Aşağıdaki belirtilen yönergelere göre level kasabilirsiniz. Aşağıdaki tüm tapınaklara Teleport NCP'lerinden ulaşabilirsiniz. (Etil (Teleportçu)) 1 - 30 lvl arası Procyon Tapınağı 30 - 40 lvl arası Zindan (Maardum Tapınağı) 40 - 70 lvl arası Unutkanlık Tapınağı (Temple Of Forgetfulness) 70 - 110 lvl arası Mezarlık Muhafızı Atu (Tomb) 110 lvl olduğunuz zaman hemen sağ tarafta "Yeni Duyurular Var" kısmının altına 110 görevleri gelmektedir onları yapabilirsiniz. Ya da ; 110 - 140 lvl arası Puslu Kanyon 140 - 166 lvl arası Tarian ya da Alber 'de levellerinizi kasabilirsiniz. İYİ OYUNLAR.
 5. GameMaster

  140 dan sonra lwl alınmıyor

  Oyun içerisinde 110 level olduğunuzda sağ tarafınıza gelen görevi alarak sıra sıra giderseniz 140'dan sonra da problem olmadan level kasabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde normal mobları yani canavarları da keserek level kasabilirsiniz. İyi oyunlar.
 6. Merhaba Arkadaşlar; Aşağıdaki itemler 165 silah ve armorların tüm hepsinde olan özelliklerdir.
 7. GameMaster

  Group error

  Need nchage for OPTION Group tick 🙂
 8. GameMaster

  Pet Görünümleri

  Aşağıdaki petleri oyun içerisinde Cash Shop üzerinden temin edebilirsiniz.
 9. GameMaster

  Kanat Özellikleri

  Aşağıda bulunan kanatları Cash Shop üzerinden temin edebilirsiniz.
 10. Yorumunuz için teşekkürler, şuan zaten dedikleriniz üzerinde çalışıyoruz en kısa sürede gerekli ayarlamalar yapılacaktır 🙂
 11. Merhaba Değerli LastChaosTR Oyuncuları; -Websitemiz üzerinden 2'den fazla üyelik alımı yasaktır. Herhangi bir problem olduğunda forum üzerinden bize geri dönüş sağlayabilirsiniz. -Açılan karakterlere koyulan isimlerin "ssadsadsa" - "fffffff" vb. tarzı olması yasaktır. İsim belirlerken bunlara dikkat edelim. Oyun içerisinde ki adaleti bozmamak üzererbu kurallar getirilmiştir. ->SAYGILARIMLA.
×