Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

Showing content with the highest reputation since 16-01-2019 tüm alanlarda

 1. 2 points
  Hatalar düzeltilmeye başlatıldı.
 2. 1 point
  Merhaba Arkadaşlar; Oyun içerisinde 3'den fazla hesap açılması yasaktır. Bunun nedeni oyun içerisinde "online cash" biriktirmek ya da "oyun paralarının" tek bir hesapta toplanmasını önlemektir. Bu kurala uymayan kullanıcılarımız ilk başta oyundan atılarak uyarılacaktır, eğer ikinci defa tekrar bu kuralı çiğnerlerse hesapları kalıcı olarak engellenecektir. İyi Oyunlar.
 3. 1 point
  Oyuna yeni başlayan kişiler oyunu bilmediği için bir de forumda oyun hakkında bir bilgi olmadığı için oyun içinde sürekli yardım amaçlı sorular gelmektedir. Bende bu konuda LastChaos oyunu hakkında tüm gerekli bilgilerin bulanabileceği bir link paylaşımında bulunacağım. http://www.lastchaosinfo.com bu site üzerinden oyunla ilgili herşeyi öğrenebilirsiniz. Saygılarımla
 4. 1 point
  düzeltilmeyen - farklı bulduğum hatalar ve istekler 1- oyunun ejder yumurtası ve pan flüt ile alınan normal petleri üzerimize giyildiğinde hala bir gösterge imgesi bulunmamaktadır. 2- Npc lerden bazı şeyleri almak istediğimizde satın al dedikten sonra iptal yazıyor (soketleme yapılamıyor!) 3- Oyunun resmen sadece 1/4 ü TÜRKÇE geri kalan herşey farklı bir dildedir. 4-Susturma vb gibi (Skilleri tam bilmiyorum ) büyüler üzerimizdeki buffları siliyor iyi hoş silsin saldırı içeceklerini neden siliyor ferman siliniyor tohum siliniyor bunlar silinmemeli bunlar buff değil. 5-Hala teleport kağıdı kayıt etme yeri düzeltilmedi 6-Oyundaki hangi karakter olursa olsun %40 lık sihir yenileme ile herkesi kesebilir karakterlerin ve kasmanın bi önemi kalmıyor kasılmak için güzel ama özellikle dratan ve merac savaşlarında bu durum adaletsizlik yaratacak buna bence pvp arena ve savşlarda kısıtlama gelmeli 7- 90 lwl dan sonra bence oyunda olmanın bir amacı olmalı pwp serverlarda oyunda bazı özellikler oluyordu bunlara vakit ayırıp tamamlayan kişilerin hp ve mp leri yükseliyor du 90 lwl dan sonra oyunda kalmanın bir anlamı ve oyunda zaman harcayan kişilerin karakterlerinin özelliklerini arttıracak şeyler olması lazım. 1 gündede 90 olunu 10 gündede ama oyuna girip emek verenlerin 90 lwl dan sonra bence emek verdikçe karakterleri güçlenecek özellikler gelmeli (şahsi düşüncem yanlış anlaşılmasın ) 8- Oyunun kendi verdiği p2 lerde (özellikle aytaşı haykeli ) üstünüze giyememe bugu oluşmaktadır 50 kere tıklasanız karakter p2 peti üstüne alamıyor sıkıntılı bi durum 9- juno mağaza olarak değiştirilen npc tekrardan mağaza oldu. 10-Oyunda efectleri açmamıza rağmen efectler gözükmemektedir. 11- Ayarlar bölümünden daveti kapa seçeniğini her giriş çıkış yaptığımızda düzeltmek zorunda kalıyoruz. 12- Oyunun bazı ünvanaları hiç bir özellik vermemektedir bence özellik vermeli. (Özellikle oyun birincisi veya karakter birincisi ünvanları ) 13- Oyunun pazarlamacısına göktaşı falan satışa koyuyoruz ama bunlar satışta gözükmüyor aklıma gelenler bunlar anlaşılmayan bir hata olursa ekran resmi ilede anlatabilirim. Lütfen forum kullanan kişiler oyun hatalarını güzelliklerini ve isteklerini burda belirtsinki oyun daha çok oynamaya elverişli olsun.
×